neděle 19. listopadu 2017

V SOUBOJI O PRVNÍ MÍSTO BYL ŠŤASTNĚJŠÍ BRANDÝS

V předehrávce dalšího kola zajíždělo, netradičně už v pátek 17.listopadu, družstvo minižaček U12 na horkou půdu do Brandýsa. Úvod zápasu vyšel výborně a do druhé části jsme vstupovali s pětibodovým náskokem. Bohužel se nám nepodařilo v dalších pěti minutách vstřelit žádný bod, soupeř předvedl desetibodovou šňůru a ujal se vedení. V dalším průběhu domácí náskok ještě navýšily, i přes zvýšenou míru nasazení v závěrečné části se výsledek již nezměnil. V konečném skóre tak zaslouženě vyhrál domácí tým.
Po krátké pauze nastoupil hostující tým k odvetnému utkání a i zde byl vstup velice úspěšný –  po první části svítil na ukazateli skóre stav 4 : 20 v náš prospěch. V dalším průběhu hry, vinou zejména naší špatné obrany, soupeř opět dotahoval. A ve 3.minutě poslední části už vedl 47 : 46. Po té se vedení přetahovalo z jedné strany na druhou a přes úpornou snahu hostujícího týmu byli opět šťastnější domácí.
O prohrách našeho týmu rozhodly zejména chyby v obranné činnosti, kdy hráčky ve snaze získat vypíchnutím míč byly překonány driblinkem a po přečíslení si domácí dokázali správně přihrát a zakončit.
Naše děvčata je však třeba pochválit za velkou míru bojovnosti a nasazení zejména v osobních soubojích.

BK BRANDÝS N/L – BC BENEŠOV 60 : 50 ( 9:14, 25:20, 46:35 )
Fauly : 11 – 19
Trestné hody : 25/8 – 12/6

BK BRANDÝS N/L – BC BENEŠOV 59 : 58 ( 4:20, 23:28, 35:44 )
Fauly : 10 – 15
Trestné hody : 19/13– 14/4

Další basketbalová klání svede náš tým již 2.prosince v Berouně.