středa 31. ledna 2018

SPARTA – DOMA Je to nejen ve hvězdách, ale hlavně v hlavách.

V neděli 7.ledna dorazilo na domácí palubovku družstvo Sparty a ikdyž jsme je v předchozích duelech v Praze jednou porazili, patří mezi dva nejsilnější soupeře v letošním ročníku krajského přeboru. Skvělou obranou se podařilo v první polovině zápasu udržet soupeře na pouhých 8 bodech ze hry( (23:11) . I vývoj druhé části nasvědčoval tomu, že půjde o jasnou výhru ( 3.min.27:15) , vše se však podivně zvrtlo ve 4.minutě třetí čtvrtiny. Ve zbývajících minutách se nám již nepodařilo zaznamenat žádný bod, ale naopak, díky neexistující obraně, jsme 16 bodů inkasovali. A ani v posledním dějství tohoto střetnutí se domácím nepodařilo rozjetého soupeře zastavit a ten po zásluze vyhrál.

Druhý zápas byl přesnou kopií druhé části hry toho předcházejícího. A tak si pražské družstvo odvezlo z Benešova dvě výhry.
Jen je potřeba, i přes hodně neproměněných jasných podkošových příležitostech, nevěšet hlavu a nerezignovat i v obraně, ale naopak se hecnout, a snažit se svou chybu napravit.
Nevadí jedeme dál, v dalším kole nás čeká výlet do Příbrami.

BC BENEŠOV – BA SPARTA PRAHA 38 : 54 ( 18:7, 23:11, 27:31 )
Trestné hody: 22/8 – 19/8
Fauly : 14 – 19

BC BENEŠOV – BA SPARTA PRAHA 38 : 53 ( 16:17, 23:31, 32:37 )
Trestné hody: 21/8 – 15/4

Fauly : 11 – 15